Oriflame Hakkında

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınların ve erkeklerin hayallerini gerçekleştirmeleri için güçlendiriyor ve kendi eşsiz tarzlarını yansıtmalarına destek oluyoruz. Tüm dünyadaki güzellik severler için yenilikçi ve trend ürünler geliştiriyor, üretiyor, dağıtıyor ve satıyoruz. Ayrıca, güzellik sektörünün bir parçaları olmaları için eşsiz bir iş fırsatı sunuyoruz.

Her şey 1967'de Stockholm'ün merkezindeki iki odalı küçük bir ofiste başladı. Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler ve bir arkadaşları hayallerinin peşinden gitmek için kolları sıvadı. Amaçları farklı ürünler sunan farklı bir şirket kurmaktı. İnsanlara, İsveç doğasından esinlenen yüksek kaliteli güzellik ürünlerinden yararlanma fırsatına odaklandılar. O zamanlar seçtikleri bu yol kesin bir başarı sunmuyordu, söz konusu olan ülke İsveç olduğu için de bu böyleydi. Şimdi bu ortak hayal, 50. yılını devridi ve inanılmaz bir başarıyla yolculuğuna devam ediyor.

Bugün Oriflame, 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Sayıları 3 milyondan fazla olan Bağımsız Satış Danışmanı aracılığıyla güzellik ve zinde yaşam ürünlerini tüm dünya ile paylaşıyor.

Başlangıçtan bu yana, yaptığımız her şeyde doğanın izi var ve bizim için önemi büyük. Dünyada kozmetik ürünlerinde doğal özleri kullanan ilk şirketlerden biriyiz. Doğal İsveçli kozmetik konsepti, ürettiğimiz her ürünün temeli oldu. Bugün hala, özlerimizin % 100'ü doğal. Bununla beraber, tüm ürün içeriklerimizi en iyi kaliteye sahip ve güvenli olduğundan ve sorumlu kaynaklardan elde edildiğinden emin olmak için Eko-Etik İnceleme sürecinden geçiriyoruz.

50 yılı aşkın tecrübe ile birlikte, 100'ün üzerinde bilim insanı ve teknik uzmandan oluşan dev ekip, ürün formülasyon biliminden cilt araştırmalarına, klinik testlerden süreç geliştirmeye, ambalaj teknolojisinden mikrobiyolojiye, toksikolojiden çevre bilimine birçok bilimsel disiplin üzüerinde çalışır. Araştırma ve Geliştirme merkezimiz sürekli olarak yenilikçi ve son teknoloji ürünler geliştirmek için teknolojik anlamda daha iyi çözümler üretmenin peşindedir.

Görseller oriflame.com'dan alınmıştır.
Kaynak: tr.oriflame.com 2019


Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 3308621 kod numaralı Oriflame Marka Ortağı Kemal Çiçekçioğlu'na aittir.